top of page

ДВЕРІ

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ ІДЕЇ

Виготовлення дверей на замовлення.

Кожен солідний будинок або установа обов'язково повинні мати дерев'яні двері, які є ознакою респектабельності. Як правило, саме обстановка приміщення та його зовнішній вигляд найбільш чітко відображають не тільки стиль життя, а й спосіб мислення його господаря. Тому використання прекрасних речей з екологічних матеріалів багато про що свідчить. Коли на порозі гостя або відвідувача зустрічають дерев'яні двері, що мають значні розміри, виготовлені вмілими майстрами, які точно дотримувалися всіх технологій, то відразу ж складається особливе ставлення до людей, які знаходяться в цьому приміщенні. Кожен будинок є якоюсь незвичайною книгою, яку наповнюють невідомі відкриття, зміст якої ховає незвичайною обкладинкою.

Вхідні двері з дерева є «обличчям» квартири

Перший погляд на двері відразу підтвердить високий рівень якості життя господарів, повага до них сформується вже на порозі. Відвідуючи такий будинок, люди цінуватимуть той затишок та спокій, які створять вхідні двері дерев'яні. Компанія Holz Master пропонує найвишуканіші, добротніші двері преміальної якості, які задовольнять побажання навіть найвибагливіших клієнтів. Уся продукція створюється з урахуванням досвіду багатьох поколінь, а також усіх новацій та останніх розробок у сфері створення інтер'єру. У процесі виготовлення дверей використовуються тільки найкращі матеріали та фурнітура..

 

Двері з натурального дерева виготовляються ретельно і педантично із застосуванням найцінніших порід дерева, а саме дуба, горіха, груші, бука, лайсвуда, рожевого дерева, клена та махагоні. Використання цих матеріалів сприяє реалізації найсміливіших рішень талановитих дизайнерів. Двері з дерева відрізняються не тільки прекрасними зовнішніми характеристиками, але й відмінними експлуатаційними. Завдяки підвищеній міцності та професійній установці дерев'яних дверей, ваш будинок завжди буде надійно захищений протягом довгих років.

 

Основною властивістю якісної продукції компанії Holz Master є ґрунтовність, тому придбання наших дверей завжди можна назвати вигідним та корисним рішенням.

 

Міжкімнатні дерев'яні двері - поєднання тиші, естетики, якості та надійності.

Важливу роль відіграє не лише вхід у квартиру чи будинок, а й у внутрішні приміщення. Адже від того, як виглядатимуть міжкімнатні дерев'яні двері залежить комфорт і спокій мешканців віталень і кабінетів. Завдяки своїм відмінним звукоізоляційним властивостям такі двері є просто незамінним елементом кожного будинку, що зберігає його затишок та конфіденційність..

 

Займаючись великим ремонтом або будівництвом найвигідніше і найрозумніше здійснити замовлення комплекту в єдиному стилі. Це сприятиме створенню цілісності інтер'єру та виділенню респектабельності маєтку чи контори. До того ж, клієнти можуть застосувати тут свою фантазію, зробивши дизайн кожної кімнати дивовижним та індивідуальним, зберігши єдність стилю. Ми готові допомогти Вам у вирішенні і цього завдання.

 

Наприклад, ваш будинок відмінно прикрасять двері, червоне дерево яких ідеально поєднуватиметься, і переливатиметься лаком на світлі. А що й казати про двері, які поєднують у собі розкіш, екологічність та поняття престижу.

 

Особливо вишукано і красиво виглядатиме дерев'яний будинок з дверима, виготовленими з матеріалу, що ідеально поєднується з інтер'єром. Саме за допомогою таких дверей ваш дерев'яний будинок буде вигідно підкреслювати свою вірність традиціям та досвіду предків, від нього надходитиме віяння престижності та відповідального підходу до життя. Це має особливе значення для будинку, в якому житимуть діти, адже головною перевагою в даному випадку є природність матеріалів.

 

Переваги дверей із натурального дерева

Безумовно, двері без перебільшень є тим, з чого і починається кожен будинок, тому вони повинні відповідати найсуворішим і найрізноманітнішим вимогам. Двері вхідні дерев'яні відрізняються екологічною дружелюбністю до своїх мешканців, особливо цьому сприяє використання натуральних, абсолютно гіпоалергенних, що дозволяють дихати на повні груди матеріалів. Особливу важливість це представляє для сімей, у яких є діти. Встановивши дерев'яні двері, ви зможете позбавити себе, а також своїх дітей та онуків від проблем із заміною дверей.  Адже немає більш міцного, надійного і довговічного варіанту.

 

Однією з причин, по якій виготовлення дерев'яних дверей компанією Holz Master користується особливим успіхом є їх стабільна популярність і наявність у них цілого ряду переваг. Не менш важливими плюсами також є їх безпека, адже не дуже-то і просто взламати таку перешкоду в порівнянні з сучасними «винаходами», виготовленими із синтетики. Придбання дерев'яних дверей додатково застраховує вас від неприємних моментів. Таким входом у квартиру ви завчасно відлякуєте незваних гостей, завдяки надійності та стійкості до зовнішніх впливів, якими володіють двері дерев'яні.  Ціна матеріалу не є єдиною його перевагою, тому що двері з дерева ще й пожежобезпечні завдяки ступеням своєї товщини та наявності щільного з'єднання з коробкою. Вони як-би створюють додаткову перешкоду на шляху вогню, шуму і диму.

 

Наша компанія виготовляє двері з дерева в Києві та області, ґрунтуючись на суворі стандарти. Ще однією явною перевагою компанії Holz Master є різноманітність матеріалів, що мають різну фактуру та забарвлення, які сприяють втіленню креативних ідей. Саме завдяки ретельному виконанню наша вишукана продукція вигідно відрізняється від решти.

bottom of page