top of page

 

Стіл для спортивного покеру класу Люкс "GI"

Хочете насолоджуватися грою в покер у стилі Лас-Вегаса, але не знаєте, де знайти відповідний стіл? Ми маємо прекрасну новину для вас! Пропонуємо стіл для спортивного покеру класу Люкс "GI", який точно задовольнить ваші потреби.

 
 
 

Дійсно, стіл для спортивного покеру класу Люкс "GI" - це дуже приваблива модель для всіх любителів покеру. Кожен елемент столу був ретельно продуманий і виготовлений з використанням тільки якісних матеріалів.

Цей стіл для покеру має вражаючий дизайн, який здатен прикрасити будь-яку кімнату або залу. Декоративне підніжжя виконане з ламінованого МДФ з декоративними вставками з латуні, стільниця виконана з МДФ та обтягнута сукном на м'якій підкладці. Ламінована накладка з МДФ з попільничками, а борт обтягнутий еко шкірою зі вставкою з латуні. Всі ці елементи разом створюють стіл, який буде привабливим для гравців і гостей.

Крім того, стіл може бути виготовлений на замовлення, що дає можливість вибрати кольори тканин, форму та розмір стільниці, що найбільше підходить саме для Вас. Якість і привабливість даної моделі в поєднанні з її унікальністю та можливістю вибрати індивідуальні характеристики - робить її незамінним елементом будь-якого покерного залу.

І, звичайно ж, сама гра на цьому столі буде надзвичайно комфортною завдяки його м'якій підкладці та високоякісному сукну. Карти на такому столі будуть легко ковзати одна по одній та не зсунуться з місця, забезпечуючи максимальний комфорт та задоволення від гри.

Отже, якщо Ви хочете створити свій власний унікальний покерний зал з високоякісним та стильним обладнанням, стіл для спортивного покеру класу Люкс "GI" - це те, що Вам потрібно. Зробіть свої покерні ігри комфортними, стильними та елегантними з цією прекрасною моделлю.

Не зволікайте, замовляйте вже зараз, щоб насолоджуватися грою в покер у стилі Лас-Вегаса вже найближчим часом!

 
WhatsApp Image 2021-07-21 at 11.17.40 (5).jpeg

Наші проєкти реалізовані для казино.

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ ІДЕЇ

bottom of page