top of page

Про компанію HolzMaster

У 2003 році двоє підприємців Лариса Денисова та Ігор Сорока ухвалили рішення створити свою меблеву ідеологію, яка поєднуватиме в собі якість європейського рівня та доступність для Українського споживача. Завдання полягало в тому, щоб створити якісні меблі, об'єднавши традиційну майстерність із сучасними технологіями. Повні ентузіазму та ідей, партнери представили бренд HolzMaster.

 

Сьогодні наявність власного меблевого виробництва та унікальний підхід з використанням новітніх технологій дозволяють творити справжні меблеві дива. Безпрецедентні технології та багаторічний досвід майстрів зробили HolzMaster фаворитом серед виробників дизайнерських меблів.

 

Бренд HolzMaster відомий в Україні своїми неповторними колекціями дизайнерських меблів, здатних задовольнити будь-який запит від класики до модерну. Керуючись принципами якості та індивідуальності протягом 20 років HolzMaster успішно втілював мрії в реальність, справляючись зі змінними викликами ринку.

_DSC1722.jpg

Філософія компанії

Філософія компанії HolzMaster є максимально розумною реалізацією меблевих неймовірних проектів та ідей, у поєднанні з доступною вартістю та якістю.

 

На сьогоднішній день наявність власного меблевого виробництва, унікальний підхід із використанням новітніх технологій, дозволяють реалізувати в світ найсміливіші та найкреативніші ідеї. Унікальні технології та багаторічний досвід майстрів зробили HolzMaster фаворитом серед виробників дизайнерських меблів.

Затвердження проекту

Повний контроль якості та термінів.

Складання кошторису проекту та графіка робіт

Затвердження креслень, ескізів, специфікації згідно з договором.

Консультування 

За кожним із проектів закріплений персональний менеджер, який контролюватиме якісний процес виконання замовлення та узгоджуватиме всі деталі специфікації.

Оздоблення та
обладнання

Наше виробництво оптимізовано під виготовлення виробів із можливістю комбінування: дерева, шпону та інших матеріалів, що відповідають вашому проекту.

Чому обирають нас

20 Років на ринку.

Власне виробництво.

Робота з матеріалами преміум сегмента.

 

Заснована в 2003 році.

Ексклюзивні дизайнерські рішення.

Максимально вигідні ціни.

Індивідуальний прорахунок меблів та інтер‘єру.

Кваліфіковані спеціалісти.

Високопрофесійний сервіс.

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ ІДЕЇ

bottom of page