top of page

СПАЛЬНІ

ВТІЛИМО В ЖИТТЯ ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ ІДЕЇ

Меблі для спальні із натурального масиву дерева

Багато хто з нас проводить велику кількість часу поза домом, і кожного разу сильно поспішає туди повернутися в особливому передчутті затишку та тепла рідного сімейного гніздечка, які не може замінити жоден навіть найзатишніший кабінет в офісі та не один готель. Крім домашнього кабінету, де так цікаво і зручно працювати, вітальні, в якій можна з гордістю приймати друзів, і кухні, яка пахне смачною домашньою їжею, спальня з масиву дерева може стати центром всього будинку, місцем відпочинку та розслаблення, а також тим самим затишним місцем для занурення у гармонію. Третину життя кожна людина проводить уві сні, тому дуже важливо, щоб місце для розслаблення було зручним і привабливим настільки, наскільки це можливо.

Дерев'яні спальні – натуральне задоволення. Ні для кого не секрет, що будь-який природний матеріал немов просочений сонячним світлом, і несе в собі тепло і затишок, з яким не може зрівнятися жодна річ зроблена зі штучної сировини.  Дерев'яні меблі для спальні пам'ятають і зберігають тепло дерева, з якого вони виготовлені, вони наскрізь просочені його благородним і ніжним ароматом, який завжди, нехай навіть і підсвідомо, відчуватиметься в кімнаті.  Цей ледь вловимий запах і енергія, дана самою природою, відразу ж допомагають розслабитися і залишити всі проблеми і буденну метушню далеко позаду. До того ж, тільки ліжка, тумби та шафи з цінних порід дерева мають підвищений запас міцності: спальні з червоного дерева будуть прикрашати як стильну квартиру, так і заміський маєток довгі роки, даруючи спокій та радість.

 

Натуральні матеріали, з яких виготовляються спальні з дерева, надають можливість створити унікальні комплекти, які можуть стати єдиними у своєму роді. Меблі для спальні з дерева, які розробляють та збирають індивідуально для кожного замовника, не тільки максимально ергономічно заповнюють простір кімнати, але й повністю гармоніюють із загальним дизайном квартири або будинку.  Ампір чи готика, кантрі чи модерн, межі фантазії дизайнерських ідей немає і в принципі бути не може.

 

Спальня червоне дерево якої зачаровує блиском свого лаку та елегантністю форм ідеально підійде для тих, хто цінує час свого відпочинку та віддає належну повагу своєму ложу та інтер'єру навколо нього. Все це може запропонувати компанія HolzMaster, адже для справжніх професіоналів немає нічого неможливого. До того ж саме такий спальний гарнітур асоціюється з особливим благородним шиком, достатком і процвітанням власників будинку. Червоний колір — це колір свята та радості, тому слова «спальня червоне дерево» моментально викликають образ розкішної опочивальні, в якій завжди панують кохання та розуміння..

 

Оздоблення спальні деревом - це модно

Безсумнівно тішить те, що поряд з останніми тенденціями моди ми ніколи не забуваємо і завжди пам'ятаємо про «золоті» традиції наших предків, про справжні цінності, перевірені століттями. Тому HolzMaster зробить інтер'єр спальні з дерева, в якому будуть ідеально поєднуватися сучасність та традиційність, екологічність та довговічність, комфортність та престижність. Для того, щоб отримати спальню своєї мрії, треба тільки вибрати свій варіант, який для кожного є єдино вірним, і зробити замовлення, довірившись фахівцям.

 

Дерев'яні спальні - це гарантія солодкого сну, розслабляючого відпочинку та яскравих емоцій. Це кімната, до якої хочеться повертатись.

bottom of page